Vorig bericht   Volgend bericht

Voor alle vrouwen van onze gemeente

Geplaatst op 08 juni, 2021

Donderdag 17 juni wordt een landelijke vrouwenochtend uitgezonden vanuit de Oude Kerk in Zeist met als thema: ‘De tijd van je leven’ naar het boek Prediker. Het is een ochtend met gebed, zingen en twee sprekers: ds. Lubbers en Mariska Dijkstra (RD journalist). Deze online ochtend is van 10 tot 12 uur en iedereen kan die bekijken, je hoeft je er niet voor op te geven. Ook vrouwen die geen lid zijn van de vrouwenvereniging kunnen kijken; ik zou zeggen: doe dat eens, nu het online kan... De maatregelen zijn verruimd en ook in onze gemeente mogen weer dertig mensen binnen zijn met inachtneming van 1,5 meter afstand. Daarom vragen wij als bestuur van de vrouwenvereniging of er onder jullie zijn die deze uitzending samen met ons willen volgen via de beamer in Pro Rege. Inloop is dan 9.30 uur voor koffie/thee. Wel graag opgeven zodat we de juiste voorbereidingen kunnen treffen. Bij Anja van Diggelen (per mail: anja.van.diggelen@kpnplanet.nl of telefonisch: 552967 of 06-22027114) of bij Wilma Kreling (per mail: wilma@krelingchrysant.nl of telefonisch 644601 of 06-83166426). Hartelijk welkom!

 

Terug naar het nieuwsoverzicht