Vorig bericht   Volgend bericht

Op reis naar Kirgizië met GZB

Geplaatst op 07 mei, 2019

Zoals u weet is onze gemeente via de GZB betrokken bij het zendingswerk in Centraal-Azië. Om het werk dichterbij te brengen, biedt de GZB van 8 tot 19 mei in 2020 een reis voor gemeenteleden aan. Ook vanuit onze gemeente zijn deelnemers welkom. In het hart van Centraal-Azië ligt het (voor velen nog) onbekende Kirgizië. Onbekend maakt onbemind…, maar in dit geval geheel ten onrechte! Met zijn hoge bergen en ijsblauwe meren behoort de natuur van Kirgizië tot de mooiste ter wereld. Tijdens de reis hebben we bijzondere ontmoetingen met lokale christenen en zien we met eigen ogen de projecten waarbij onze gemeenten betrokken zijn. Het is een unieke mogelijkheid om iets te ervaren van het werk dat God doet in Centraal-Azië. Aanvullende informatie over de reis leest u in de flyer die aanstaande zondag na de dienst bij de uitgang verkrijgbaar is of vindt u op www.gzbexperience.nl. Via deze website kunt u zich ook aanmelden. Er kunnen maximaal 15 deelnemers mee, dus wacht niet te lang met inschrijven.

 

Terug naar het nieuwsoverzicht